O NAS


SZKOŁA JĘZYKOWA W POZNANIU

ENGLISH SCHOOL POZNAŃ to nowoczesna placówka edukacyjna, gwarantująca naukę języka angielskiego na najwyższym poziomie.


Dbamy o odpowiednie standardy pracy i skupiamy się na rzetelnej edukacji kursantów we wszystkich grupach wiekowych oraz na na różnych poziomach zaawansowania. Dobro naszych uczniów jest dla nas najważniejsze, dlatego kursy językowe są dopasowane do ich indywidualnych potrzeb.

język angielski Poznań

kurs języka angielskiego Poznań

Nasza filozofia

Nasz priorytet to nauka języka angielskiego na najwyższym poziomie. Dbamy o świetne rezultaty prowadzonych kursów, a także o ich atrakcyjną formę.

Chcemy, by zajęcia prowadzone w naszej szkole językowej w Poznaniu były zawsze ciekawe i zaskakujące. Dlatego oprócz starannie dobranych, najlepszych dostępnych na rynku wydawnictw, w nauczaniu języka korzystamy również z tzw. materiałów autentycznych, stymulacji audio-wizualnej, nowoczesnych mediów oraz nowatorskich pomysłów naszych lektorów. Wykorzystujemy autorskie programy nauczania, które tworzone są w oparciu o rzetelną wiedzę metodyczną oraz potrzeby słuchaczy. Dzięki temu pobudzamy wyobraźnię uczniów i rozwijamy ich kompetencje językowe. W nauce języka angielskiego ​sięgamy także po mniej konwencjonalne metody, z których czerpiemy to, co najbardziej wartościowe, a następnie włączamy do prowadzonych lekcji.

  • Wszystko to sprawia, że zajęcia z języka angielskiego w ENGLISH SCHOOL Poznań​ są nie tylko efektywne, ale i ciekawe.

Nasi Lektorzy

ENGLISH SCHOOL Poznań ​to nauka języka angielskiego wyłącznie z najlepszymi lektorami.


szkoła języka angielskiego Poznań

Naszą kadrę wyróżniają wysokie kompetencje, pełen profesjonalizm oraz zaangażowanie. Nie lubimy rutyny, dlatego współpracujemy jedynie z osobami o nieograniczonej pomysłowości i z niespożytym zapałem. Sprawia to, że nasza szkoła językowa reprezentuje najwyższy poziom nauczania i zaspokaja potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Starannie dobieramy nasz zespół i dokładnie sprawdzamy umiejętności kandydatów. Zwracamy uwagę na wiedzę merytoryczną oraz na energię i potencjał jaki mogą wnieść do ENGLISH SCHOOL w Poznaniu​. Wszystko po to, by nasi kursanci byli w stu procentach zadowoleni z zajęć i osiągali najlepsze rezultaty! 

Nauczyciele z wieloletnim doświadczeniem


angielski dla firm Poznań

Lektorzy ENGLISH SCHOOL to wyłącznie absolwenci filologii angielskiej na uczelniach państwowych (3-letnich studiów licencjackich, bądź 5-letnich studiów magisterskich). Posiadają bogate, wieloletnie doświadczenie w nauce języka angielskiego, zarówno podczas zajęć indywidualnych jak i grupowych, w zróżnicowanych grupach wiekowych. Ponadto stawiają na nieustanny rozwój swoich umiejętności. W naszej szkole językowej unikamy monotonii, dlatego korzystamy z nowoczesnych metod nauczania. Łączymy wiedzę merytoryczną z pozytywną energią i świeżymi pomysłami, co pozwala nam tworzyć nową jakość.